Семеро українських громадян, які були утримані незаконно в Росії, повернулися додому. Їх затримали у 2022 році під час окупації деяких областей України. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про це у соціальній мережі. Вони були звільнені завдяки його співпраці з російською колегою. Серед звільнених є люди різного віку, яких затримали за різними обставинами, наприклад, через службу у ЗСУ або добровольчу участь в бойових діях.