Сьогодні ранком Укренерго повідомило про нові знеструмлення у п’яти регіонах України через атаки на енергетичну інфраструктуру та негоду. Внаслідок цього споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях залишились без світла. Також через погодні умови було знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання. Зниження споживання електроенергії на 4,2% пояснюється безхмарною погодою, що сприяє роботі сонячних електростанцій. Громадян закликають перенести використання електроприладів на денні години для оптимальної роботи сонячних електростанцій та обмежити користування потужними пристроями у вечірні години.