Іспанський клуб Бетіс хотів орендувати українського форварда Артема Довбика від Роми, а потім викупити його за 15 млн євро, але Рома не погодилася на такі умови. Римський клуб хоче продати Довбика, щоб заробити гроші на нового форварда. Довбик грав за Рому минулого сезону, забивши три голи у 18 матчах. Рома шукає покупця для українця, оскільки хоче підписати нового форварда.