У Житомирській області виявили, що депутат міської ради ухилявся від сплати податків на суму понад 12 мільйонів гривень. Він вказував у звітах про закупівлю послуги з постачання тепла, які насправді не надавалися. Це дозволило йому зменшити суму податку на додану вартість, яку треба було сплатити до бюджету. Держава внаслідок цього втратила понад 12 мільйонів гривень. Депутата підозрюють у умисному ухиленні від сплати податків, що може призвести до серйозних наслідків за законом. Також нагадали про інші випадки недійсного збагачення депутатів у Полтаві та Ужгороді.