У результаті атаки на команду саперів у Херсонській області 24 червня двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація припинила роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, причиною його було удар ракетою “Іскандер-М”. Наразі Норвезька народна допомога перевіряє ці дані та розслідує обставини події. Генеральний секретар організації наголосив, що напад на гуманітарних працівників стає все більш поширеним явищем, що є дуже тривожним. Наразі організація продовжує працювати лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників.